Forum Forum Bytomskiej Spółdzielni Socjalnej Strona Główna Forum Bytomskiej Spółdzielni Socjalnej

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jesteś na liście Prezydenta Koja ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Bytomskiej Spółdzielni Socjalnej Strona Główna -> Rozmaitości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gratek
Gość


PostWysłany: Pią 12:26, 08 Cze 2007    Temat postu: Czy jesteś na liście Prezydenta Koja ???

źródło: blog,

29 września 2006

Gratulacje dla prezesa ZEC-u i pozostałych organizatorów gali.

05 października 2006

Gratuluje MoMo jej pierwszej wystawy i życzę jej cierpliwości, konsekwencji w odkrywaniu siebie i świata oraz kolejnych wystaw.

06 października 2006

Gratulacje dla Magdy i Jacka, którzy stworzyli w Bytomiu magiczne miejsce - Galerię Stalowe Anioły.

13 listopada 2006

Gratuluję wybranym radnym, gratuluję i dziękuję wszystkim tym, którzy swoją ciężką pracą przyczynili się do naszego sukcesu.

27 listopada 2006

Przewodniczącym Rady został Artur Krawczyk, wiceprzewodniczącymi: Jacek Brzezinka, Andrzej Kostek i Kazimierz Bartkowiak. Gratuluję im wyboru i jestem pewien dobrej współpracy przez najbliższe cztery lata dla dobra miasta i jego mieszkańców.

02 grudnia 2006

A jednak finał! Dzisiejszy mecz z Bułgarami był pięknym widowiskiem, zacięty, wyrównany, choć bez cienia wątpliwości biało-czerwoni byli lepsi. Gratulacje!!

18 grudnia 2006

Późnym wieczorem wspaniała Wielka Gala Świąt Bożego Narodzenia w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły społecznej. Dziękuję i gratuluję im, dostarczyli 1,5 godziny mistrzowskich, fantastyczych i wzruszających przeżyć.

12 stycznia 2007

Wraz z mężem założyła rodzinę zastępczą dla sześciorga dzieci z różnym stopniem upośledzenia, dzieci, których nikt nie chciał. To osoba niezwykle skromna, wykonująca swoje powołanie z olbrzymią miłością i ciepłem. Serdecznie jej gratuluję.

14 stycznia 2007

Gratuluję najmłodszym, nauczycielom, rodzicom, gościom, wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że na potrzeby dzieci za pośrednictwem WOŚP trafią kolejne tysiące złotych.

15 stycznia 2007

Gratuluję Mariuszowi Mężykowi
, piłkarzowi Polonii Bytom, tytułu "Odkrycie Roku" w plebiscycie "Dziennika Zachodniego". Mam nadzieję, że to początek marszu "do gwiazd".

27 stycznia 2007

Gratulacje dla szacownego Jubilata, ale także dla całego zespołu Opery Śląskiej pod batutą dyrektora Tadeusza Serafina.

01 lutego 2007

No i mamy kolejny sukces biało-czerwonych. Bez względu na wynik półfinału, piłkarze ręczni pokazali się z jak najlepszej strony. Zapewnili wiele pozytywnych emocji, chwile radości, nie tak częste w naszych domach, a zwłaszcza w polskim sporcie. Wygrana! Gratuluję!! Jest szansa na złoty medal, a i każdy inny będzie dla nas powodem do dumy.

04 lutego 2007

A tak na marginesie cieszę się i gratuluję tytułu wicemistrzów świata piłkarzom ręcznym, a takze Adamowi Małyszowi kolejnego zwycięstwa.

22 lutego 2007

Gratuluję Tomaszowi Lisowi setnego wydania programu „Co z tą Polską?”.

24 lutego 2007

No cóż, liczyliśmy na medal, a udało się wyskakać Małyszowi czwarte miejsce. Gratuluję!

25 lutego 2007

Dlatego też złożyłem Ojcu Lucjuszowi serdeczne gratulacje i podziękowania, życząc kolejnych wielu lat służby w zgodzie z jego przesłaniem: "Jeśli Bóg z nami, któż przeciw nam?".

02 marca 2007

Gratuluję i dziękuję wszystkim: sportowcom, trenerom, działaczom, życząc im przede wszystkim wytrwałości, siły oraz sukcesów, tych małych i tych dużych.

03 marca 2007

Gratuluję Małyszowi zdobycie złotego medalu mistrzostw świata, zwłaszcza że to jego czwarte złoto na mistrzostwach.

18 marca 2007

Warto zwrócić uwagę, że tydzień ten świadczy także o mistrzostwie zespołu Opery Śląskiej: rzadko który teatr muzyczny jest w stanie wystawić tak bogaty i zróżnicowany reperuar w jednym tygodniu. Gratuluję!

18 marca 2007

Gratuluję też hokeistom Polonii Bytom zwycięstwa 3:2.

19 marca 2007

Dzień zakończyłem miłą wizytą, składając gratulacje i życzenia kolejnemu stulatkowi w naszym mieście panu Fryderykowi.

24 marca 2007

Wielką wirtuozerią wykazał się zespół Opery Ślaskiej pod kierunkiem dyrektora Tadeusza Serafina ..... Gratuluję mistrzowi, dziękuję mu za wszystko, co zrobił dla Bytomia.

27 marca 2007

Dzisiaj także wielkie wydarzenie - koncert dyplomantów bytomskiej Ogólnokształcacej Szkoły Muzycznej, w siedzibie i z udziałem Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Kamila, Zuzanna, Daria, Wojciech, Łukasz i Jakub dali wspaniały popis, świadczący o ich talencie, ciężkiej pracy i przy udziale wspaniałych profesorów naszej muzycznej Akademii. Koncert był dla mnie wielkim przezyciem. Gratuluję!!

30 marca 2007

Dzisiejszy wieczór to także duży sukces sportowy. Polonia Bytom awansowała do hokejowej pierwszej dywizji, zwyciężając po zaciętym, emocjonującym meczu drużynę z Jastrzębia. To wielki sukces drużyny, jej trenera, wszystkich tych, którzy ciężko pracowali na dzisiejsze zwycięstwo. Gratuluję!!!

12 kwietnia 2007

Z radością odnotowuję kolejny duży sukces bytomskiego zawodnika, tym razem judoki Roberta Krawczyka, który w Mistrzostwach Europy w Belgradzie zdobył złoty medal w kategorii 81 kg. Gratuluję!!!

12 kwietnia 2007

Oczywiście celem ich zaproszenia do ratusza była chęć złożenia im ponownie gratulacji w związku z awansem do ekstraligi hokeja na lodzie

13 kwietnia 2007

Na uroczystej gali w Bytomskim Centrum Kultury dzieci i nauczyciele wykazali, jak wielki potencjał drzemie w tej społeczności.....Gratuluję i dziękuję za lata ciężkiej pracy na rzecz młodego pokolenia bytomian.

14 kwietnia 2007

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowo ważny dla kolegi posła Tomasza Głogowskiego. W św. Marcinie wypowiedział sakramentalne TAK wobec swojej żony Anny. Gratuluję raz jeszcze.

20 kwietnia 2007

Gratuluję pani Ewie Petrymusz -pomysłodawczyni wydawnictwa oraz całemu zespołowi.

24 kwietnia 2007

To wielki sukces pana Roberta, trenerów, klubu oraz naszego miasta. Ostatni tytuł mistrzowski w ME świętowaliśmy 17 lat temu. Gratulując sukcesu, życząc kolejnych (zwłaszcza w na olimpiadzie w Pekinie) podkreśliłem, iż pamiętam o tym, że w sporcie każdy wynik jest możliwy, czyli zarówno sukces, jak i porażka.

28 kwietnia 2007

Polonia zwyciężyła 2:1, co otwiera jej na 8 kolejek do zakończenia rozgrywek drogę walki o wejście do pierwszej ligi. Serdecznie gratuluję dzisiejszego zwycięstwa i życzę kolejnych sukcesów w tej walce.

05 maja 2007

Zwycięzcą turnieju została drużyna Uranii Ruda Śląska, która w finale pokonała Śląsk Świętochłowice 5:3. Gratuluję uczestnikom sportowej zaciętej rywalizacji oraz organizatorom świetnego pomysłu!

09 maja 2007

Ich laureatami zostali: Klaus Voigt, Ludwig Schweig, Jacek Łumiński i Śląski Teatr Tańca. Bardzo serdecznie im gratuluję, ale przede wszystkim dziękuję za codzienną wytrwałą pracę, którą przyczyniają się do wspierania idei intergracji europejskiej oraz promocji naszego miasta.

19 maja 2007

... Kwartet AKADEMOS.....Od 15 maja zespół gości w Nowym Jorku na elitarnym kursie mistrzowskim dla profesjonalnych kwartetów smyczkowych, prowadzonym przez czlonków słynnego The Emerson String Quartet (ESQ). Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

19 maja 2007

Dzisiejszy wieczór pozostanie na długo w mej pamięci, a to za sprawą młodych bytomian, uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego....Serdecznie gratuluję, zrobiliście coś wielkiego!!!

25 maja 2007

Wieczorem miałem przyjemność uczestniczyć w uroczystości nadania tytułu "Bytomianki wiosny 2007" pani Małgorzacie Kijak. Pani Małgosia jest nieobojętną na ucznia, jego problemy i potrzeby bytomianką, która od lat działa (z dużym sukcesem) na rzecz aktywności pozalekcyjnej młodzieży. To jej udziałem są wielkie sukcesy licealistów na konkursach miniprzedsiębiorstw, odnoszone w europejskich finałach na Malcie i w Szwajcarii, czy też dokonania Centrum Wolonatariatu. Gratuluję!

02 czerwca 2007

Można było również zobaczyć wystawę umundurowania wojskowego w Biurze Promocji Miasta, występ orkiestry wojskowej, pokaz oddziału specjalnego Żandarmierii Wojskowej, kiermasz "staroci militarnych" i inne atrakcje. Wszystko zostało przyjęte z dużym zainteresowaniem przez mieszkańców naszego miasta oraz przybyłych gości. Gratuluję organizatorom!

03 czerwca 2007

Oczywiście także gratuluję zawodnikom oraz trenerom Polonii Bytom zwycięstwa nad Piastem Gliwice.

03 czerwca 2007

Dziś zakończył się XVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej "Kwiaty na kamieniach". Serdecznie gratuluję jego zwycięzcy krakowianinowi panu Włodzimierzowi Mazoniowi,

03 czerwca 2007

Gratuluję również organizatorom tego przedsięwzięcia, w szczególności panu Wiesławowi Ciecierędze, który od 1992 roku konsekwentnie z początkiem czerwca zamienia nasze miasto w stolicę piosenki poetyckiej.

05 czerwca 2007

Gratuluję, tym razem także i sobie, bowiem wśród abiturentów był także mój syn. Laughing Laughing Laughing

06 czerwca 2007

Moim gościem był dziś Damian Jonak. Złożyłem mu gratulację
za zdobycie tytułu młodzieżowego mistrza świata federacji WBC.

06 czerwca 2007

Dzisiejszy wieczór to kolejny spektakl w ramach Projektów Społecznych Śląskiego Teatru Tańca, który jest podsumowaniem półrocznej pracy uczestników i instruktorów. Gratuluję wspaniałej inicjatywy, która trwa od 11 lat,C.D.N.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grupa Żywiec SA
Gość


PostWysłany: Pią 11:28, 15 Cze 2007    Temat postu:

Bytomianom gratulujemy prezydenta
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sks
Gość


PostWysłany: Nie 18:20, 08 Lip 2007    Temat postu: Z Ogromną Przykrością zawiadamiam

Z Ogromną Przykrością zawiadamiam, że od dnia publikacji tematu do końca czerwca, prezydent Koj nikomu nie pogratulował Sad

Prezydent napisał na swoim blogu:

"Dowiedziałem się, że jeden z internautów podliczył złożone przeze mnie gratulacje. W związku z tym chcę powiedzieć, że dla mnie najważniejsze jest, że mam komu dziękować, zwłaszcza bytomianom, a szczególnie w momentach odnoszonych przez nich sukcesów - i tych małych, i tych dużych"

Czy ma to oznaczać że czerwiec nie obfitował w sukcesy bytomian ? czy też to że prezydent dostrzegł że na końcu swojej kadencji miło byłoby aby i jemu ktoś pogratulował i podziękował, zwłaszcza za jego osiągnięcia i dokonania dla Bytomia ?

Za konie w straży podziękują strażnicy, za targ poza centrum mieszkańcy okolicznych kamienic (drobni przedsiębiorcy niekoniecznie), za rozwiązanie problemów "psich kupek" dzieci, za stadion Polonii kibice... widać czym zajmuje się prezydent.... Gdzie plan inwestycyjny, gdzie program zwalczania bezrobocia, gdzie program wspierania przedsiębiorczości ? Pewnie w planach bądź na papierze, ewentualnie w formie elektronicznej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Bytomskiej Spółdzielni Socjalnej Strona Główna -> Rozmaitości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin